Pánské mikiny na zip


Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:

Pánské mikiny na zip s kapucí

Mezi naše nejoblíbenější produkty bezesporu patří pánské mikiny na zip s kapucí. Proto jsme se rozhodli jim věnovat samostatný článek. Tento druh oblečení zažívá v posledních letech nebývalý boom. Je to bezesporu i kvůli tomu, že pánské mikiny s kapucí ale i bez kapuce se začali objevovat na slavných osobnostech a v posledních letech se zkrátka sází na pohodlný styl, který je částečně ležérní a přesto elegantní. A přesně to naše pánské mikiny splňují.

Elegantní mikina s kapucí

Pánské mikiny na zip s kapucí patří opravdu k tomu nejlepšímu, co náš eshop nabízí. Máme v nabídce celou řadu variant a to jak do barevnosti, tak do střihu. Můžete volit klasickou jednoduchou pánskou mikinu na zip s kapucí, nebo designovou, která má například šikmé zapínání zipu nebo kapuci na šňůrkách, které ji mohou velice snadno stáhnout. Pánské mikiny na zip s kapucí nabízíme opravdu v celé řadě střihů, barev a variant.

Vícebarevné dobře střižené pánské mikiny

Moderní muž vždy hledá něco speciálního a náš sortiment přesně takový je. Pánské mikiny na zip s kapucí, které nabízíme, jsou složené z 65% z bavlny a 35% elastenu, který dodává mikině patřičné vlastnosti. Díky tomu jsou pánské mikiny z našeho sortimentu pohodlné a velice dobře se nosí. Důležitý je i slim fit střih pánské mikiny na zip a s kapucí, jelikož právě tento moderní střih dodá vaší mikině něco navíc. Dnes se už zkrátka nenosí široké nepadnoucí mikiny, ale moderní, elegantní zúžené mikiny na zip, které můžete snadno obléci i svléci. U nás v eshopu seženete pánské mikiny levně. Podívejte se sami.